1kv Przejezdne podesty

0
215

Jak ciekawie zaaranżować ogród?

Wciąż jeszcze w wielu przydomowych ogródkach dominuje trawa okolona kolumną z tuj. Jest to rozwiązanie tak często spotykane że aż nudne. Jeżeli chcemy aby nasz ogródek wyróżniał się na tle innych posesji i mniej ciekawych aranżacji, powinniśmy zadbać o to, aby zarówno stosowana tutaj roślinność jak i różnego typu konstrukcje ogrodowe umożliwiały możliwie jak największe zróżnicowanie oraz sprawiały że poszczególne części ogrodu będą w istotny sposób różniły się od siebie.
Nawet na stosunkowo niewielkiej powierzchni można, stosując różnego rodzaju altany i podesty, wprowadzić wiele bardzo ciekawych elementów charakterystycznych dla niewielkich ogrodów tego typu. Wykorzystując drewniane konstrukcje i podesty możemy sprawić, że cały ogródek będzie prezentował się niezwykle ciekawie, a rośliny będą w nim porastały poszczególne piętra takiego podestu. Dzięki temu uzyskamy bardzo ciekawy i wyrazisty efekt przestrzenny. Cały ogród będzie prezentował się zdecydowanie lepiej i sprawiał wrażenie dużo większego niż jest w rzeczywistości.

kluczowe słowa: Audyt wewnętrzny GHP, GMP, HACCP – poradnik praktyczny, Pomiary metodą Tegova, Przyczepka samochodowa WNP Suski, decyzja deklaratoryjna