Plandeki na samochód

0
134

Plandeki na samochod (1)Większość właścicieli aut nie posiada garażu, a  – jak wiadomo – parkowanie pod gołym niebem sprawia, że pojazd stale narażony jest na działanie czynników atmosferycznych. Co zatem robić, by odpowiednio ochronić go przed ulewnym deszczem, śniegiem, gradem lub niskimi i wysokimi temperaturami?

Idealnie w takiej sytuacji sprawdzają się plandeki na samochód. Ponieważ pokrowce takie wykonane są ze specjalnego, wodoodpornego materiału, zabezpieczają przed opadami, szronem, promieniami UV, a co za tym idzie – blaknięciem, rdzewieniem czy zalaniem niektórych części auta. Produkowane są w różnego rodzaju kształtach, kolorach i wymiarach, dzięki czemu właściciel każdego auta ma możliwość wybrania odpowiedniego modelu.

Warto dodać, że plandeki na samochód, poza ochroną przed warunkami pogodowymi, doskonale ułatwiają także zachowanie czystości pojazdu, okrywając go przed kurzem, brudem, spadającymi liśćmi itp. Z pewnością jest to więc przydatny gadżet dla wszystkich właścicieli aut niegarażowanych.