Zlot motocyklowy Zdynia 2019

0
291

Kieleckie Forum Motocyklistów

W 2008 roku, w jednej z kieleckich pizzerii, spotkała się grupa pasjonatów motocykli. Zależało im aby zintegrować kieleckich miłośników dwóch kółek.
Powstało Kieleckie Forum Motocyklistów, które z czasem, w 2011 roku zostało przekształcone w Stowarzyszeni CK Riders Kielce.

Dzięki prawnie zarejestrowanej działalności, Stowarzyszenie ma prawo do organizowania atrakcji motocyklowych, do promowania turystyki motocyklowej. Organizują także zloty motocyklowe w Kielcach. Ponad to, ludzie ze Stowarzyszenia CK Riders Kielce promują całe województwo świętokrzyskie. Rozpowszechniają także zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym poprzez m.in. eventy, akcje, naklejki umieszczane na samochodach.
Motocykle Kielce to obowiązkowy przystanek na mapie Polski podczas podróży motorem. Ludzie z wyżej opisanego Stowarzyszenia, pokusili się również o zorganizowanie rajdu dla osób niewidomych i niedowidzących z całego województwa świętokrzyskiego. Jest to pierwszy taki rajd w całej Polsce. Uczestniczyło w niej ponad 40 osób.