Pireneje kolejka wąskotorowa

0
55

Gdzie możemy przenocować w Pirenejach?

Jeśli zamarzyły nam się cudowne i wysokie Pireneje i postanowiliśmy, że to właśnie do nich udamy się podczas kolejnych wakacji, powinniśmy już teraz rozejrzeć się za wygodną bazą noclegową. Do wyboru mamy ich całe mnóstwo!

Być może spodoba nam się opcja spania pod gołym niebem. To najlepsze rozwiązanie, jeśli chcemy wspinać się na wyższe szczyty i w ciągu wyprawy zamierzamy sobie zrobić dłuższą przerwę na wypoczynek. Rozbijemy się na dowolnej wysokości, zregenerujemy swoje ciało podczas nocy i przejdziemy do dalszej wspinaczki. Nieco wygodniejsze warunki zaproponują nam różnorodne schroniska, którymi Pireneje są po prostu przepełnione. Skorzystamy w nich z wyposażonych łazienek, jednakże nie mamy co liczyć na ciepłą wodę. Ostatnim rozwiązaniem są pola campingowe. Aby z nich skorzystać, musimy jednak dysponować własnym campingiem.

Musimy samodzielnie zdecydować, co jest dla nas najważniejsze – wygoda czy może jednak cena samego noclegu. Po określeniu tych dwóch czynników będziemy w stanie dobrze zaplanować całe wakacje.

frazy kluczowe: Pireneje kolejka wąskotorowa, Pireneje orientalne, Pireneje w maju, Pireneje wyprawa, Pireneje z lotu ptaka, wyprawa w Pireneje