Harpist for event

Harfistka

Since the age of eleven he has been playing harp in the class of prof. Hana Mullerová, at the Academy of Performing Arts. In November 2007 she won 2nd prize in the international harp competition in Szeged, Hungary. She performs both concert and social and corporate events.

HARFISTKA

Subtelne dźwięki harfy od muzyki klasycznej, pop i filmowej. Profesjonalna i niezapomniana oprawa muzyczną wszelkich uroczystości.

Dlaczego Harfa?
Piękno niezwykłego dźwięku harfy, instrumentu zaskakująco wszechstronnego, a wciąż rzadko spotykanego, najpełniej ujawnia się w muzyce wykonywanej na żywo. Nastrój, jaki tworzy się przy spotkaniu ze słuchaczami jest zawsze wyjątkowy – nie ma dwóch identycznych wykonań, a te same utwory za każdym razem brzmią inaczej. Właśnie w tym tkwi magia grania przed publicznością – i dla publiczności; chwile, gdy dzięki muzyce rodzą się uczucia, to czas, który daje wiele radości.

Recital harfowy
W programie wybór utworów na harfę solo o kontrastującym charakterze, pochodzących z różnych epok – od baroku do muzyki współczesnej. Może stanowić element oprawy uroczystości firmowej lub prywatnej.

  • SHARE:

Oprawa muzyczna uroczystości firmowych
Eleganckie tło muzyczne dla takich wydarzeń, jak bankiety, konferencje, wystawy, wernisaże, uroczyste kolacje, jubileusze, Wigilie dla firm i instytucji. Delikatne dźwięki harfy pozostają dobrze słyszalne, a jednocześnie nie przytłaczają i umożliwiają swobodną rozmowę uprzyjemniając uroczystość od momentu przybycia pierwszych gości. Ponadto fascynujący widok niezwykłego instrumentu, jakim jest harfa, stanowi niewątpliwą ozdobę i atrakcję wydarzenia. Program dostosowany do rodzaju przyjęcia – mogą to być utwory z repertuaru klasycznego, wprowadzające nieco bardziej oficjalną atmosferę, lub wybór lżejszych pozycji z muzyki popularnej, filmowej i standardów jazzowych w przypadku imprez o mniej formalnym charakterze. Podczas przyjęć gwiazdkowych – najpiękniejsze kolędy oraz znane i lubiane utwory okolicznościowe.

Oprawa muzyczna ślubu
Oprawa muzyczna ceremonii ślubnych kościelnych i cywilnych. Utwory z szerokiego repertuaru muzyki religijnej i klasycznej, dobrane specjalnie na tę okazję i dostosowane do indywidualnych życzeń Narzeczonych: w momencie rozpoczęcia i zakończenia ceremonii, podczas podpisania aktu małżeństwa lub życzeń dla Młodej Pary. Możliwe jest stworzenie na kilkanaście minut przed rozpoczęciem ceremonii eleganckiego muzycznego tła, wprowadzającego przybywających gości w radosną atmosferę tego dnia.

BOOKING