coverband z Warszawy

Groove Station

Smooth Jazz, Soul, Pop, Funk, Disco z lat 70/80 oraz najnowsze hity radiowe.

Zespół na event

Warszawski zespół Groove Station tworzą wykształceni muzycy o wysokich umiejętnościach artystycznych. Groove Station jest doskonałym wyborem na każdy event, wesele lub uroczystość, podczas której potrzebna jest szykowna rozrywka, aby Twoja noc była niezapomniana. Repertuar zespołu to: Smooth Jazz, Soul, Pop, Funk, Disco z lat 70/80 oraz najnowsze hity radiowe. Dzięki Groove Station Twój parkiet będzie pełny przez całą noc. Niezależnie od wydarzenia, zespół traktuje każdą okazję z najwyższą wagą i daje ten sam profesjonalny, ekscytujący występ, czy to w małym, kameralnym miejscu, czy w największej sali balowej. 

Zespól na wesele

Groove Station potrafi stworzyć dźwięk, styl i magię, aby Twój ślub był wyjątkowym i niezapomnianym dniem. Masz tylko jedną szansę, aby Twój dzień ślubu był fantastyczny, więc pozwól Groove Station sprawić, by był to taki, który zostanie zapamiętany na zawsze. 

Zespół coverowy z doświadczeniem

Groove Station może dostosować swój występ do Twoich wymagań, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu będziesz mógł zrelaksować się i bawić się ze swoimi gośćmi przy najbardziej znanych polskich i zagranicznych coverach. Pierwszy taniec i specjalne życzenia? Żaden problem…..po prostu daj znać czego potrzebujesz!

Aby uzyskać więcej informacji na temat rezerwacji Groove Station na event lub wesele, napisz do nas lub zadzwoń – z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania !

BOOKING