FUNKY STREET

Zespół w stylu lat 70-tych i 80-tych

Muzyka Disco, Funk, Pop i Soul w najlepszym wydaniu!

NAJGORĘTSZY ZESPÓŁ DISCO PARTY !

Masz ochotę na podróż w czasie do lat 70 i 80-tych?
FUNKY STREET to Twój zespół, jeśli chcesz, aby Twoja impreza była niezapomnianym wydarzeniem. Kostiumy, peruki, brzmienie retro disco oraz funk na najwyższym poziomie!
Zespół występuje w składzie od 6 do 9 osób.
Od momentu powstania w 2017r. FUNKY STREET jest najbardziej poszukiwanym zespołem imprezowym grającym muzykę funk, soul i disco lat 70-tych i 80-tych, wykonując światowe hity, takie jak Earth Wind & Fire, Bee Gees, Glorii Gaynor, Jacksons 5, ABBA, Stevie Wondera, Donny Summer i wielu innych gwiazd tej epoki. W unikalnej mieszance profesjonalizmu rzucają czar na publiczność na Twojej imprezie!

NAJLEPSZY ZESPÓŁ DISCO EVENTOWY NA IMPREZĘ!

Występ FUNKY STREET to wydarzenie, bo jak żaden inny zespół coverowy stoją za ponadczasowymi przebojami disco, takimi jak „I will survive”, „It’s raining men”, „Dancing queen”, „I’m so excited”,”Hot stuff”, „YMCA”, Stayin’ alive” i wieloma innymi klasykami w doskonałych aranżacjach i wykonywane są na najwyższym poziomie artystycznym!

FUNKY STREET to profesjonalny zespół rozrywkowy na event, targi, imprezę firmową, a nawet wesele z klasą.

Fantastyczna garderoba, rewelacyjni muzycy, bogaty repertuar oraz olbrzymia dawka pozytywnej energii, to najmocniejsze strony tego projektu muzycznego. Z FUNKY STREET po prostu nie można źle się bawić! Jeśli zależy Wam na fantastycznej zabawie w stylu lat 70 i 80-tych, to FYNKY STREET będzie najlepszym wyborem !
  • SHARE:

Jeśli szukacie wyjątkowego zespołu muzycznego z energetyczną muzyką, oferta Funky Street jest właśnie dla Was!

BOOKING