her story

Aleksandra

Artists Manager

p5-1-1-800x600 (1)

Aleksandra

Artists Manager

a little bit about me

Mój pierwszy kontakt z branżą muzyczną miał miejsce bardzo dawno temu 🙂 Kiedy byłam dzieckiem moja mama zapisała mnie do szkoły muzycznej. Tam nauczyłam się podstaw. Następnie kształciłam się muzycznie muzycznie pod okiem ukraińskiego kompozytora. Jeździłam na koncerty i festiwale oraz z sukcesem brałam udział w konkursach wokalnych. W tym międzynarodowych.

Niestety w Polsce, jeśli nie jesteś sławny w branży muzycznej, ciężko jest żyć na przyzwoitym poziomie tylko ze śpiewania, dlatego zaczęłam pracować w firmie Novartis. Po osiągnięciu stabilizacji finansowej zainwestowałam w swój własny zespół muzyczny. Wynajęliśmy studio fotograficzne, kupiliśmy markowy sprzęt i nagraliśmy demo, które okazało się na tyle udane, że wkrótce zaczęłam koncertować z własnym zespołem i zakończyłam pracę w korporacji.

W Agencji Muzycznej Polisound jestem od początku, czyli od 2009 roku. Odpowiedzialna jestem za kontakt z klientami oraz reprezentuję artystów Polisound. Doradzam w kwestiach repertuaru, wizerunku scenicznego oraz wszystkich innych zagadnieniach związanych z organizacją koncertu. Więcej o pracy Manadżera Artystów przeczytasz na naszym blogu.

ANY QUESTION AT

+48 531 288 800

PON - PT

9 am – 5 pm

E-mail 24h

a.wajs@polisound.com

BOOKING

Skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy przy Twoim evencie!

+48 531 288 800

office@polisound.pl